Продукція > VISHAY DALE > WSHM28189L000FEB
WSHM28189L000FEB
WSHM28189L000FEB Vishay Dale
wshm2818.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.009 OHM 1% 7W 2818
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Resistance: 9 mOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 0.009 OHM 1% 7W 2818, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Resistance: 9 mOhms.
Мінімальне замовлення: 3
WSHM28189L000FEB WSHM28189L000FEB Виробник : Vishay Dale wshm2818.pdf Description: RES 0.009 OHM 1% 7W 2818
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Resistance: 9 mOhms