Продукція > VISHAY > WSHM2818R0100DEA
WSHM2818R0100DEA
WSHM2818R0100DEA Vishay
wshm2818.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 2818 0.01 Ohm 0.5% 7W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHM2818R0100DEA WSHM2818R0100DEA Виробник : Vishay Dale Description: RES 0.01 OHM 0.5% 7W 2818