Продукція > VISHAY > WSHM2818R0100FEK
WSHM2818R0100FEK
WSHM2818R0100FEK Vishay
wshm2818.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 2818 0.01 Ohm 1% 7W ±75ppm/°C Pad SMD Bulk Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHM2818R0100FEK WSHM2818R0100FEK Виробник : Vishay Dale Description: RES 0.01 OHM 1% 7W 2818