Продукція > VISHAY > WSHM2818R0330FEA
WSHM2818R0330FEA
WSHM2818R0330FEA Vishay
wshm2818.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 2818 0.033 Ohm 1% 7W ±75ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - WSHM2818R0330FEA - RES, 0R033, 7W, 2818, METAL STRIP, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2818 [7146 Metric], Widerstandstechnologie: Metal Strip, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 7W, Widerstand: 0.033ohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 0, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 75ppm/C, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: WSHM2818 Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHM2818R0330FEA WSHM2818R0330FEA Виробник : Vishay wshm2818.pdf Res Metal Strip 2818 0.033 Ohm 1% 7W ±75ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
WSHM2818R0330FEA WSHM2818R0330FEA Виробник : VISHAY VISH-S-A0005123539-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - WSHM2818R0330FEA - RES, 0R033, 7W, 2818, METAL STRIP
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2818 [7146 Metric]
Widerstandstechnologie: Metal Strip
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 7W
Widerstand: 0.033ohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 0
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 75ppm/C
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: WSHM2818 Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 10
Мінімальне замовлення: 138
WSHM2818R0330FEA WSHM2818R0330FEA Виробник : Vishay Dale wshm2818.pdf Description: RES 0.033 OHM 1% 7W 2818
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms