Продукція > VISHAY > WSHM2818R1000FEB
WSHM2818R1000FEB
WSHM2818R1000FEB VISHAY
VISH-S-A0019859742-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - WSHM2818R1000FEB - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, WSHM2818 Series, 2818 [Metrisch 7146], 7 W
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2818 [Metrisch 7146]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 7W
Widerstand: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 7.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSHM2818 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 4.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 795 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - WSHM2818R1000FEB - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, WSHM2818 Series, 2818 [Metrisch 7146], 7 W, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 1.5mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2818 [Metrisch 7146], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 7W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C, Produktlänge: 7.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WSHM2818 Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 4.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1610 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
WSHM2818R1000FEB WSHM2818R1000FEB Виробник : VISHAY VISH-S-A0019859742-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - WSHM2818R1000FEB - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, WSHM2818 Series, 2818 [Metrisch 7146], 7 W
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 7W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 7.1mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Produktbreite: 4.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 55 шт:
Мінімальне замовлення: 6
WSHM2818R1000FEB WSHM2818R1000FEB Виробник : Vishay Dale wshm2818.pdf Description: RES 0.1 OHM 1% 7W 2818
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 630 шт:
Мінімальне замовлення: 2
WSHM2818R1000FEB WSHM2818R1000FEB Виробник : Vishay wshm2818.pdf Res Metal Strip 2818 0.1 Ohm 1% 7W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms