Продукція > VISHAY DALE > WSHP28184L000FEA
WSHP28184L000FEA
WSHP28184L000FEA Vishay Dale
wshp2818.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.004 OHM 1% 10W 2818
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 4 mOhms
на замовлення 3500 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.004 OHM 1% 10W 2818, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Resistance: 4 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHP28184L000FEA WSHP28184L000FEA Виробник : Vishay / Dale wshp2818.pdf Current Sense Resistors - SMD 10W .004ohms 1%
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
WSHP28184L000FEA WSHP28184L000FEA Виробник : Vishay Dale wshp2818.pdf Description: RES 0.004 OHM 1% 10W 2818
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Part Status: Active
Resistance: 4 mOhms