Продукція > VISHAY / DALE > WSHP28187L000FEA
WSHP28187L000FEA
WSHP28187L000FEA Vishay / Dale
wshp2818.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 10W .007ohms 1%
на замовлення 889 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WSHP2818 .007 1% EA E3, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Resistance: 7 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHP28187L000FEA Виробник : Vishay Dale wshp2818.pdf Description: WSHP2818 .007 1% EA E3
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Resistance: 7 mOhms
на замовлення 3434 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Resistance: 7 mOhms