Продукція > VISHAY DALE > WSHP2818R0100FEB
WSHP2818R0100FEB
WSHP2818R0100FEB Vishay Dale
wshp2818.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10M OHM 1% 10W 2818
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - WSHP2818R0100FEB - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.01 ohm, WSHP2818 Series, 2818 [Metrisch 7146], 10 W, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 1.5mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2818 [Metrisch 7146], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 10W, isCanonical: N, Widerstand: 0.01ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C, Produktlänge: 7.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WSHP2818 Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 4.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHP2818R0100FEB WSHP2818R0100FEB Виробник : VISHAY wshp2818.pdf Description: VISHAY - WSHP2818R0100FEB - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.01 ohm, WSHP2818 Series, 2818 [Metrisch 7146], 10 W
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2818 [Metrisch 7146]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 10W
isCanonical: N
Widerstand: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 7.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSHP2818 Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 4.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 10W
isCanonical: N
Widerstand: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 7.1mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Produktbreite: 4.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 3
Produkthöhe: 1.5mm
Nennleistung: 10W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.01ohm
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 7.1mm
Produktbreite: 4.6mm
Мінімальне замовлення: 6
WSHP2818R0100FEB WSHP2818R0100FEB Виробник : Vishay Dale wshp2818.pdf Description: RES 10M OHM 1% 10W 2818
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms
Мінімальне замовлення: 2
WSHP2818R0100FEB WSHP2818R0100FEB Виробник : Vishay wshp2818.pdf Res Metal Strip 2818 0.01 Ohm 1% 10W ±75ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200