Продукція > VISHAY / DALE > WSHP2818R0400FEA
WSHP2818R0400FEA
WSHP2818R0400FEA Vishay / Dale
wshp2818.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 10W .04ohms 1%
на замовлення 2792 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: WSHP2818 .04 1% EA E3, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Resistance: 40 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 40 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Part Status: Active
Resistance: 40 mOhms