Продукція > VISHAY DALE > WSHP2818R0600FEA
WSHP2818R0600FEA
WSHP2818R0600FEA Vishay Dale
wshp2818.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: WSHP2818 .06 1% EA E3
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Resistance: 60 mOhms
на замовлення 2961 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: WSHP2818 .06 1% EA E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Resistance: 60 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHP2818R0600FEA WSHP2818R0600FEA Виробник : Vishay / Dale wshp2818.pdf Current Sense Resistors - SMD 10W .06ohms 1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Resistance: 60 mOhms