Продукція > VISHAY / DALE > WSL0603R0200FEA
WSL0603R0200FEA
WSL0603R0200FEA Vishay / Dale
wsl.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 1/10watt .02ohms 1%
на замовлення 11227 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.02 OHM 1% 1/10W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±110ppm/°C, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.021" (0.53mm), Resistance: 20 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0603R0200FEA WSL0603R0200FEA Виробник : Vishay Dale wsl.pdf Description: RES 0.02 OHM 1% 1/10W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±110ppm/°C
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.021" (0.53mm)
Resistance: 20 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 20 mOhms