Продукція > VISHAY DALE > WSL0603R0400FEA
WSL0603R0400FEA
WSL0603R0400FEA Vishay Dale
wsl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.04 OHM 1% 1/10W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.021" (0.53mm)
Resistance: 40 mOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.04 OHM 1% 1/10W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.021" (0.53mm), Resistance: 40 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
WSL0603R0400FEA WSL0603R0400FEA Виробник : Vishay Dale wsl.pdf Description: RES 0.04 OHM 1% 1/10W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 40 mOhms