Продукція > VISHAY DALE > WSL0805R0200DEA18
WSL0805R0200DEA18
WSL0805R0200DEA18 Vishay Dale
wslhigh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.02 OHM 0.5% 1/4W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Resistance: 20 mOhms
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - WSL0805R0200DEA18 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, WSL-HP Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.406mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 0.02ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: 0.5%, Temperaturkoeffizient: 75ppm/C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WSL-HP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0805R0200DEA18 WSL0805R0200DEA18 Виробник : VISHAY 3169811.pdf Description: VISHAY - WSL0805R0200DEA18 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, WSL-HP Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.406mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: 0.5%
Temperaturkoeffizient: 75ppm/C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSL-HP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 770 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.406mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0.5%
Temperaturkoeffizient: 75ppm/C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSL-HP Series
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 770 шт:
Мінімальне замовлення: 10
WSL0805R0200DEA18 WSL0805R0200DEA18 Виробник : Vishay wslhigh.pdf Res Metal Strip 0805 0.02 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 102
Мінімальне замовлення: 2
WSL0805R0200DEA18 WSL0805R0200DEA18 Виробник : Vishay Dale wslhigh.pdf Description: RES 0.02 OHM 0.5% 1/4W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 20 mOhms
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності