Продукція > VISHAY > WSL0805R0250FTG
WSL0805R0250FTG
WSL0805R0250FTG Vishay
wsl.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 0805 0.025 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0805R0250FTG Виробник : Vishay Dale Description: RES 25 MOHM 1% 1/8W 0805