Продукція > VISHAY > WSL0805R0300FTG18
WSL0805R0300FTG18
WSL0805R0300FTG18 Vishay
wslhigh.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 0805 0.03 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0805R0300FTG18 WSL0805R0300FTG18 Виробник : Vishay Dale wslhigh.pdf Description: RES 0.03 OHM 1% 1/4W 0805