Продукція > VISHAY DALE > WSL0805R0820FEA
WSL0805R0820FEA Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.082 OHM 1% 1/8W 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal strip; current shunt,sensing; SMD; 0805; 82mΩ, Type of resistor: metal strip, Kind of resistor: current shunt; sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 82mΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -65...170°C, Manufacturer series: WSL0805.
Інші пропозиції WSL0805R0820FEA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0805R0820FEA Виробник : VISHAY wsl-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal strip; current shunt,sensing; SMD; 0805; 82mΩ
Type of resistor: metal strip
Kind of resistor: current shunt; sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 82mΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -65...170°C