Продукція > VISHAY > WSL0805R1000FBA
WSL0805R1000FBA
WSL0805R1000FBA Vishay
wsl.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 0805 0.1 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Bulk Automotive AEC-Q200
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0805, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
WSL0805R1000FBA WSL0805R1000FBA Виробник : Vishay wsl.pdf Res Metal Strip 0805 0.1 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Bulk Automotive AEC-Q200
на замовлення 100 шт:
WSL0805R1000FBA WSL0805R1000FBA Виробник : Vishay Dale wsl.pdf Description: RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0805
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 100 mOhms