Продукція > VISHAY DALE > WSL0805R1000FBA18
WSL0805R1000FBA18
WSL0805R1000FBA18 Vishay Dale
wslhigh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 2107 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0805R1000FBA18 WSL0805R1000FBA18 Виробник : Vishay wslhigh.pdf Res Metal Strip 0805 0.1 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Bulk Automotive AEC-Q200