Продукція > VISHAY > WSL0805R1000FEB
WSL0805R1000FEB
WSL0805R1000FEB Vishay
wsl.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 0805 0.1 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 868 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 472
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0805R1000FEB WSL0805R1000FEB Виробник : Vishay wsl.pdf Res Metal Strip 0805 0.1 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 868 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Мінімальне замовлення: 6
WSL0805R1000FEB WSL0805R1000FEB Виробник : Vishay Dale wsl.pdf Description: RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms