Продукція > VISHAY / DALE > WSL0805R1250FEB
WSL0805R1250FEB
WSL0805R1250FEB Vishay / Dale
wsl.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 1/8watt .125ohms 1%
на замовлення 4575 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 125M OHM 1% 1/8W 805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 125 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSL0805R1250FEB WSL0805R1250FEB Виробник : Vishay Dale wsl.pdf Description: RES 125M OHM 1% 1/8W 805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 125 mOhms
на замовлення 946 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Metal Element
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 125 mOhms