WSR22L200JTA
WSR22L200JTA Vishay Dale
wsr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.0022 OHM 5% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Resistance: 2.2 mOhms
на замовлення 1490 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.0022 OHM 5% 2W 4527, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4527 J-Lead, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4527, Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm), Resistance: 2.2 mOhms.
Інші пропозиції WSR22L200JTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR22L200JTA WSR22L200JTA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.0022 OHM 5% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 4527 J-Lead
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Resistance: 2.2 mOhms
товару немає в наявності
WSR22L200JTA WSR22L200JTA Виробник : Vishay / Dale wsr.pdf Current Sense Resistors - SMD 2watts 0.0022ohms 5%