WSR2R0100FEA
wsr.pdf
Код товару: 156247
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0100FEA WSR2R0100FEA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.01 OHM 1% 2W 4527
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms
на замовлення 13500 шт:
Кількість Ціна
WSR2R0100FEA WSR2R0100FEA Виробник : Vishay doc30101.pdf Res Metal Strip 4527 0.01 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
WSR2R0100FEA WSR2R0100FEA Виробник : VISHAY VISH-S-A0020332089-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - WSR2R0100FEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.01 ohm, WSR Series, 4527 [Metrisch 11470], 2 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 2.41mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 4527 [Metrisch 11470]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
isCanonical: N
Widerstand: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 11.56mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSR Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 275°C
Produktbreite: 6.98mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 100
WSR2R0100FEA WSR2R0100FEA Виробник : VISHAY VISHAY_wsr.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film (Nichrome); SMD; 4527; 10mΩ; 2W; ±1%
Type of resistor: thin film (Nichrome)
Mounting: SMD
Case - inch: 4527
Case - mm: 11470
Resistance: 10mΩ
Power: 2W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: 11.56x2.41x6.98mm
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 107 шт:
Мінімальне замовлення: 12
Мінімальне замовлення: 160
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 2.41mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.01ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 11.56mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6.98mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 4527 J-Lead
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 107 шт:
З цим товаром купують
UC30S-2-09015
5 Додати до обраних Обраний товар
UC30S-2-09015
Виробник: UCD
Трансформатори, мережеві фільтри, силові дроселі > Трансформатори залиті герметичні
Опис: Трансформатор залитий, на друковану плату, напруга живлення 230VAC, напруга при навантаженні на вторинній обмотці: 9V
Вх.напруга: 220V, 50 Hz
Вих.напруга: 9 V
Габаритні_розміри: 27х32х25 mm
Струм_вторинної_обмотки: 0,17 A