WSR2R0150FBA
WSR2R0150FBA Vishay / Dale
wsr.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 2watts 0.015ohms 1%
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Strip 4527 0.015 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD Bulk Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції WSR2R0150FBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0150FBA WSR2R0150FBA Виробник : Vishay wsr.pdf Res Metal Strip 4527 0.015 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD Bulk Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
WSR2R0150FBA WSR2R0150FBA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.015 OHM 1% 2W 4527