Продукція > VISHAY > WSR2R0200FTA
WSR2R0200FTA VISHAY
wsr.pdf
Виробник: VISHAY
05+
на замовлення 1899 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Strip 4527 0.02 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції WSR2R0200FTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0200FTA WSR2R0200FTA Виробник : Vishay wsr.pdf Res Metal Strip 4527 0.02 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
WSR2R0200FTA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.02 OHM 1% 2W 4527
товару немає в наявності
WSR2R0200FTA WSR2R0200FTA Виробник : Vishay / Dale wsr.pdf Current Sense Resistors - SMD .02 OHM 1% 2W 75PPM