Продукція > VISHAY > WSR2R0300FBA
WSR2R0300FBA
WSR2R0300FBA Vishay
wsr.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.03 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD Bulk Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WSR2R0300FBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0300FBA WSR2R0300FBA Виробник : Vishay / Dale Current Sense Resistors - SMD 2watts 0.03ohms 1%