Продукція > VISHAY > WSR2R0332FBA
WSR2R0332FBA
WSR2R0332FBA Vishay
wsr.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.0332 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD Bulk Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WSR2R0332FBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0332FBA WSR2R0332FBA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.0332 OHM 1% 2W 4527