WSR2R0332FTA
WSR2R0332FTA Vishay Dale
wsr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.0332 OHM 1% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Resistance: 33.2 mOhms
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.0332 OHM 1% 2W 4527, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4527 J-Lead, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4527, Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm), Resistance: 33.2 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 46 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
WSR2R0332FTA WSR2R0332FTA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.0332 OHM 1% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4527 J-Lead
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Resistance: 33.2 mOhms
Мінімальне замовлення: 2
WSR2R0332FTA WSR2R0332FTA Виробник : Vishay wsr.pdf Res Metal Strip 4527 0.0332 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200