Продукція > VISHAY > WSR2R0500FTB
WSR2R0500FTB
WSR2R0500FTB Vishay
wsr.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.05 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Інші пропозиції WSR2R0500FTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0500FTB Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.05 OHM 1% 2W 4527
товару немає в наявності
WSR2R0500FTB WSR2R0500FTB Виробник : Vishay / Dale wsr.pdf Current Sense Resistors - SMD 2watts 0.05ohms 1%