Продукція > VISHAY > WSR2R0700FTA
WSR2R0700FTA VISHAY
wsr.pdf
Виробник: VISHAY
на замовлення 5990 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Strip 4527 0.07 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції WSR2R0700FTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0700FTA WSR2R0700FTA Виробник : Vishay wsr.pdf Res Metal Strip 4527 0.07 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
WSR2R0700FTA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.07 OHM 1% 2W 4527