Продукція > VISHAY > WSR2R0750FEA
WSR2R0750FEA
WSR2R0750FEA Vishay
doc30101.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.075 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Інші пропозиції WSR2R0750FEA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0750FEA WSR2R0750FEA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.075 OHM 1% 2W 4527