Продукція > VISHAY > WSR2R0825FBA
WSR2R0825FBA
WSR2R0825FBA Vishay
doc30101.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.0825 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD Bulk Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Інші пропозиції WSR2R0825FBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R0825FBA WSR2R0825FBA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.0825 OHM 1% 2W 4527
товару немає в наявності
WSR2R0825FBA Виробник : Vishay wsr-1762034.pdf Current Sense Resistors - SMD WSR-2 .0825 1% B43