Продукція > VISHAY > WSR2R1430FTA
WSR2R1430FTA
WSR2R1430FTA Vishay
wsr.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.143 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Інші пропозиції WSR2R1430FTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R1430FTA WSR2R1430FTA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.143 OHM 1% 2W 4527