WSR2R1500FEA
WSR2R1500FEA Vishay Dale
wsr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.15 OHM 1% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Resistance: 150 mOhms
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - WSR2R1500FEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.15 ohm, WSR Series, 4527 [Metrisch 11470], 2 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 2.41mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 4527 [Metrisch 11470], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 2W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.15ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C, Produktlänge: 11.56mm, euEccn: NLR, Widerstandselement: Metallband, Produktpalette: WSR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 275°C, Produktbreite: 6.98mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R1500FEA WSR2R1500FEA Виробник : VISHAY VISH-S-A0020332089-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - WSR2R1500FEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.15 ohm, WSR Series, 4527 [Metrisch 11470], 2 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 2.41mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 4527 [Metrisch 11470]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
isCanonical: N
Widerstand: 0.15ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 11.56mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSR Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 275°C
Produktbreite: 6.98mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
WSR2R1500FEA WSR2R1500FEA Виробник : Vishay doc30101.pdf Res Metal Strip 4527 0.15 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 48 шт:
Мінімальне замовлення: 11
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 2.41mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.15ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 11.56mm
euEccn: NLR
Widerstandselement: Metallband
Produktpalette: WSR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6.98mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 4
WSR2R1500FEA WSR2R1500FEA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.15 OHM 1% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 4527 J-Lead
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Resistance: 150 mOhms
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 48 шт:
WSR2R1500FEA WSR2R1500FEA Виробник : Vishay wsr.pdf Res Metal Strip 4527 0.15 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 176 шт: