Продукція > VISHAY > WSR2R1500FEB
WSR2R1500FEB
WSR2R1500FEB Vishay
doc30101.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 4527 0.15 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Sulfur Resistant J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Description: RES 0.15 OHM 1% 2W 4527, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4527 J-Lead, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4527, Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm), Resistance: 150 mOhms.
Інші пропозиції WSR2R1500FEB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R1500FEB WSR2R1500FEB Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.15 OHM 1% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Resistance: 150 mOhms
товару немає в наявності
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 4527 J-Lead
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Resistance: 150 mOhms
WSR2R1500FEB WSR2R1500FEB Виробник : Vishay / Dale wsr.pdf Current Sense Resistors - SMD 2watts 0.15ohms 1%