WSR2R2320FBA
WSR2R2320FBA Vishay / Dale
wsr-1762034.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 2watts 0.232ohms 1%
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.232 OHM 1% 2W 4527, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: 4527 J-Lead, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4527, Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm), Resistance: 232 mOhms.
Інші пропозиції WSR2R2320FBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSR2R2320FBA WSR2R2320FBA Виробник : Vishay Dale wsr.pdf Description: RES 0.232 OHM 1% 2W 4527
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Resistance: 232 mOhms