Продукція > LITTELFUSE INC. > WSTC0402RLR019FKR
WSTC0402RLR019FKR
WSTC0402RLR019FKR Littelfuse Inc.
littelfuse_resistor_wstc_datasheet.pdf?assetguid=3df29fca-d063-4ef0-b469-9d17f9ef525c
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 2T WSTC0402 0.33W 100PPM 19MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, High Voltage
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Resistance: 19 mOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: 2T WSTC0402 0.33W 100PPM 19MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Resistance: 19 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSTC0402RLR019FKR WSTC0402RLR019FKR Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_resistor_wstc_datasheet.pdf?assetguid=3df29fca-d063-4ef0-b469-9d17f9ef525c Description: 2T WSTC0402 0.33W 100PPM 19MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 19 mOhms