Продукція > LITTELFUSE INC. > WSTC0603DLR016FNR
WSTC0603DLR016FNR Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 2T WSTC0603 0.33W 75PPM 16 MOHM
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 16 mOhms
на замовлення 4998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2T WSTC0603 0.33W 75PPM 16 MOHM, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 16 mOhms.
Інші пропозиції WSTC0603DLR016FNR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSTC0603DLR016FNR Виробник : Littelfuse Inc. media?resourcetype=datasheets&itemid=3df29fca-d063-4ef0-b469-9d17f9ef525c&filename=littelfuse_resistor_wstc_datasheet.pdf Description: 2T WSTC0603 0.33W 75PPM 16 MOHM
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 16 mOhms