Продукція > LITTELFUSE INC. > WSTC0805QLR014FNR
WSTC0805QLR014FNR
WSTC0805QLR014FNR Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 2T WSTC0805 0.5W 50PPM 14 MOHM 1
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 14 mOhms
на замовлення 4880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2T WSTC0805 0.5W 50PPM 14 MOHM 1, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 14 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSTC0805QLR014FNR WSTC0805QLR014FNR Виробник : Littelfuse Inc. media?resourcetype=datasheets&itemid=3df29fca-d063-4ef0-b469-9d17f9ef525c&filename=littelfuse_resistor_wstc_datasheet.pdf Description: 2T WSTC0805 0.5W 50PPM 14 MOHM 1
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 14 mOhms