Продукція > LITTELFUSE INC. > WSTM2512QLR240FYR
WSTM2512QLR240FYR
WSTM2512QLR240FYR Littelfuse Inc.
WSTM_Series_3-17-23.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 2T WSTM2512 2W 50PPM 240 MOHM 1.
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Resistance: 240 mOhms
на замовлення 3863 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2T WSTM2512 2W 50PPM 240 MOHM 1., Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Resistance: 240 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSTM2512QLR240FYR WSTM2512QLR240FYR Виробник : Littelfuse Inc. WSTM_Series_3-17-23.pdf Description: 2T WSTM2512 2W 50PPM 240 MOHM 1.
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 240 mOhms