Продукція > TDK CORPORATION > WT-1005660-12K2-A6-G
WT-1005660-12K2-A6-G
WT-1005660-12K2-A6-G TDK Corporation
WT-1005660-12K2-A6-G.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: TX 3 COIL 1 LYR 12.5UH/11.5UH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Inductance: 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH
Size / Dimension: 3.94" L x 2.20" W x 0.11" H (100.0mm x 56.0mm x 2.8mm)
Function: Transmitter
Type: 3 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 70 @ 100kHz
Part Status: Not For New Designs
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TX 3 COIL 1 LYR 12.5UH/11.5UH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Inductance: 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH, Size / Dimension: 3.94" L x 2.20" W x 0.11" H (100.0mm x 56.0mm x 2.8mm), Function: Transmitter, Type: 3 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 70 @ 100kHz, Part Status: Not For New Designs.