WTSC-24R0K-A10
WTSC-24R0K-A10 Bel Signal Transformer
ds_st_wireless_charging_coils_single-3578550.pdf
Виробник: Bel Signal Transformer
Wireless Charging Coils Snglecoil Crcl Base Wireless Charge Coil
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SINGLE-COIL WIRELESS CHARGING CO, Tolerance: ±10%, Packaging: Box, Inductance: 24µH, Size / Dimension: 1.97" Dia x 0.16" H (50.0mm x 4.0mm), Current Rating (Amps): 6A, Function: Transmitter, Type: 1 Coil, 2 Layer, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 85mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Packaging: Box
Inductance: 24µH
Size / Dimension: 1.97" Dia x 0.16" H (50.0mm x 4.0mm)
Current Rating (Amps): 6A
Function: Transmitter
Type: 1 Coil, 2 Layer
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Part Status: Active
на замовлення 318 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Coil; 24uH; Ioper: 6A; ±10%; Isat: 10A
Type of inductor: coil
Inductance: 24µH
Operating current: 6A
Tolerance: ±10%
Saturation current: 10A