WW06RR005FTL
WW06RR005FTL MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WW06RR005FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.005 ohm, WW Series, 0603 [Metrisch 1608], 330 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.33mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 330mW
Widerstand: 0.005ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 70ppm/C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WW Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 811 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WW06RR005FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.005 ohm, WW Series, 0603 [Metrisch 1608], 330 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.33mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 330mW, Widerstand: 0.005ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 70ppm/C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WW Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WW06RR005FTL WW06RR005FTL Виробник : WALSIN ASC_WW06-08-12R.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 0603; 5mΩ; 0.3W; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: power metal
Kind of resistor: sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 5mΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
на замовлення 592 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
WW06RR005FTL WW06RR005FTL Виробник : MULTICOMP PRO Description: MULTICOMP PRO - WW06RR005FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.005 ohm, WW Series, 0603 [Metrisch 1608], 330 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.33mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 330mW
Widerstand: 0.005ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 70ppm/C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WW Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.85mm