Продукція > WALSIN > WW08PR047FTL
WW08PR047FTL
WW08PR047FTL WALSIN
Виробник: WALSIN
Description: WALSIN - WW08PR047FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, ± 1%, 333.3 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 333.3mW
Widerstand: 0.047ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 150V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.25mm
на замовлення 5720 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WALSIN - WW08PR047FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, ± 1%, 333.3 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 333.3mW, Widerstand: 0.047ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, productTraceability: No, Nennspannung: 150V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.25mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WW08PR047FTL WW08PR047FTL Виробник : WALSIN Description: WALSIN - WW08PR047FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, ± 1%, 333.3 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 333.3mW
Widerstand: 0.047ohm
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 150V
Produktbreite: 1.25mm