WW08XR100FTL
WW08XR100FTL MULTICOMP PRO
3739826.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WW08XR100FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, WW Series, 0805 [Metrisch 2012], 125 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
Widerstand: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 500ppm/C
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WW Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WW08XR100FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, WW Series, 0805 [Metrisch 2012], 125 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 125mW, Widerstand: 0.1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 500ppm/C, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WW Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Інші пропозиції WW08XR100FTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WW08XR100FTL WW08XR100FTL Виробник : MULTICOMP PRO 3739826.pdf Description: MULTICOMP PRO - WW08XR100FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, WW Series, 0805 [Metrisch 2012], 125 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
Widerstand: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WW Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 148 шт:
WW08XR100FTL WW08XR100FTL Виробник : Walsin Technology Corporation ASC_WWxxX.pdf Description: RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±500ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 100 mOhms