WW10PR180FTL
WW10PR180FTL MULTICOMP PRO
1960331.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WW10PR180FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.18 ohm, WW Series, 1210 [Metrisch 3225], 500 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.5mm
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstand: 0.18ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/C
Produktlänge: 3.1mm
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 2.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 4810 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WW10PR180FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.18 ohm, WW Series, 1210 [Metrisch 3225], 500 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1210 [Metrisch 3225], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstand: 0.18ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/C, Produktlänge: 3.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WW Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 2.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WW10PR180FTL WW10PR180FTL Виробник : MULTICOMP PRO 1960331.pdf Description: MULTICOMP PRO - WW10PR180FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.18 ohm, WW Series, 1210 [Metrisch 3225], 500 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.5mm
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstand: 0.18ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Produktlänge: 3.1mm
productTraceability: No
Produktbreite: 2.6mm