WW12DR025FTL
WW12DR025FTL MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WW12DR025FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.025 ohm, WW Series, 1206 [Metrisch 3216], 1 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.025ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WW Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WW12DR025FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.025 ohm, WW Series, 1206 [Metrisch 3216], 1 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1W, Widerstand: 0.025ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WW Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WW12DR025FTL WW12DR025FTL Виробник : MULTICOMP PRO 2340489.pdf Description: MULTICOMP PRO - WW12DR025FTL - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.025 ohm, WW Series, 1206 [Metrisch 3216], 1 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.025ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WW Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Produkthöhe: 0.55mm
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.025ohm
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 3.2mm
Produktbreite: 1.6mm