WW25NR005FTL
WW25NR005FTL Walsin Technology Corporation
asc_ww25n.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 0.005 Ohm 1% 2W ±50ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.005 OHM 1% 2W 2512, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.246" L x 0.126" W (6.25mm x 3.20mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 5 mOhms.
Інші пропозиції WW25NR005FTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WW25NR005FTL WW25NR005FTL Виробник : Walsin Technology Corporation ASC_WW25N.pdf Description: RES 0.005 OHM 1% 2W 2512
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.246" L x 0.126" W (6.25mm x 3.20mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 5 mOhms