WW25RR005FTL
WW25RR005FTL Walsin Technology Corporation
206048921014473asc_ww25r.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2512 0.005 Ohm 1% 2W ±75ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 4700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 627
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 2512; 5mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: power metal, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 5mΩ, Power: 2W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 75ppm/°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WW25RR005FTL WW25RR005FTL Виробник : WALSIN ASC_WW25R.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 2512; 5mΩ; 2W; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: power metal
Kind of resistor: sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 5mΩ
Power: 2W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 75ppm/°C