WW25WR050FTL
WW25WR050FTL MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WW25WR050FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.05 ohm, ± 1%, 2 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 0.05ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WW Series
productTraceability: No
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 3.1mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WW25WR050FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.05 ohm, ± 1%, 2 W, 2512 [Metrisch 6432], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 2W, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 0.05ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 6.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WW Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 3.1mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WW25WR050FTL WW25WR050FTL Виробник : MULTICOMP PRO 2551801.pdf Description: MULTICOMP PRO - WW25WR050FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.05 ohm, ± 1%, 2 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 0.05ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WW Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: -
Produktbreite: 3.1mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Nennleistung: 2W
Widerstand: 0.05ohm
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 6.3mm
Produktbreite: 3.1mm