Продукція > X24 > X24-019WNC
X24-019WNC
ds_xstreammodule.pdf
Виробник:
19.2kbps, 2.4GHz ~ 2.4835GHz ,17dBm (50mW) Група товару: Бездротові модулі та аксесуари для частоти 2,4ГГц Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис X24-019WNC
Інші пропозиції X24-019WNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
X24-019WNC X24-019WNC Виробник : Digi International ds_xstreammodule.pdf Description: MOD RF 2.4GHZ 19.2K W/WIRE ANT